אודותנו

פלור דורנג'ה - עיצוב פרחים באיכות בוטיק המשתמש בפרחים וחומרים איכותיים בלבד. העיצובים הם פרי עבודתו של צוות מקצועי ומומחה בתחומו המביא לידי ביטוי בפרחים את טעם אומנותי כמו גם סידורים ועיצובים קלאסיים בניחוח האירופאי.

איך מגיעים אלינו

כתובתינו:
דרך עזה 43, רחביה, ירושלים

View Larger Map

שירותים

חנות פלור דורנג'ה מבצעת משלוחי פרחים בירושלים והסביבה משלוח סידורי פרחים וזרים בירושלים לכל שכונות העיר כמו רחביה, בית הכרם, קטמון, הר נוף, בית וגן פסגת זאב וכו'. כמו כן משלוחי פרחים בסביבות ירושלים: מוצא, מבשרת, שורש, אורה וכו'. מחיר משלוח פרחים בירושלים הינו 29 ש"ח לכל שכונות העיר אך לעתים אנו עושים הנחה על משלוח כאשר מתבצעת קניה מעל 100 ש"ח. אורך זמן המבצע ותנאיו הוא נתון לשיקול דעת הנהלת פלור דורנ'ה. עלות משלוח מחוץ לעיר יופיע בזמן ביצוע הזמנה. כמו כן, פלור דורנג'ה מבצעת משלוחי שוקולד ויינות בירושלים והסביבה. ממגוון המוצרים של שוקולד ויין אפשר להתרשם במחלקת מתנות. אנו מחכים לכם! פלור דורנג'ה

אבטחת מידע

תהליך התשלום מתבצע ע"י מערכת טרנזילה.טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה חברת הסליקה המקוונת הגדולה והמובילה בישראל. מערכת טרנזילה עצמה, עומדת בתקן אבטחה המחמיר ביותר - PCI DSS Level-1. ולכן העסקאות עם טרנזילה בטוחות ואמינות יותר.

לדף תגובות
להזמנה טלפונית נא להשאיר את מספר הטלפון וניצור קשר בהקדם האפשרי: